Вход
Регистрация

ТЕХНОЛОГ ЦВЕТНИ МЕТАЛИ

Постоянна заетост

Website СОФИЯМЕД АД

За нашата функция технологии, качество и иновации търсим да назначим мотивиран кандидат за позицията „ Младши технолог “

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Участва в разработването на нови продукти
• Изготвя и поддържа технологична документация
• Активно взаимодейства с производствените отдели във фирмата
• Директно си сътрудничи с клиенти по отношение на технически спецификации и проблеми
• Разработва и внедрява нови стандарти и технологични процеси в производството

ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше образование (инженерен профил)
• Познания в областта на металургичното производство са предимство
• Разширен потребител на MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
• Владеене на английски език е предимство

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Работа в утвърдена компания лидер в областта
• Нетно месечно възнаграждение 1800лв.
• Месечен бонус при постигнати резултати
• Безплатно настаняване в квартири в района на завода
• Ваучери за храна в размер на 200 лв.
• Възможност за допълнителни часове
• Ядене по време на смяна поето от работодателя
• 13-та заплата

СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз 1881/18.05.2015 г.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. СиТийм притежава лиценз от Националната

Агенция по Заетостта с № 1881 от 18.05.2015 г.
От „СиТийм“ ЕООД събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон,, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

    Дата на раждане

    Настоящ адрес

    Споделете в:
    Принтиране

    Подобни позиции

    ОФИС АСИСТЕНТ

    @ KAMMARTON RENTAL