Вход
Регистрация

Служители за производство – сглобяване на оборудване за напитки

Постоянна заетост
  • Постоянна заетост
  • Brno
  • Applications have closed
  • Salary: 22.000 CZK
  • Не се изисква чужд език

Website Manpower s.r.o.

Описание на позицията:

Агенция „EURORA CONSULT“ LTD набира служители за производство – ръчно сглобяване на оборудване за напитки, в град Бърно, Чехия. Работата е подходяща за мъже, жени и семейни двойки. Работи се на две смени: сутрешна – от 06.00 до 14.00 и следобедна – от 14.00 до 22.00 ч.

Дейности:

  • Сглобяване
  • Работа с дребни части
  • Работа на компютър – въвеждане на данни
  • Работа със смартфон, писане на латиница

Компанията осигурява:

  • Заплащане: 22 000 кр./месец – основна заплата
  • Осигурена безплатна квартира с включени консумативи
  • Възможност за извънреден труд
  • Бонус за работа в събота и неделя – 500 кр./смяна
  • Бонусна система – от 2000 кр./месец
  • Възможност за ежеседмичен аванс
  • Възможност за хранене – 34 кр. за ястие
  • Целогодишна заетост
  • Платен годишен отпуск 25 дни
  • Постоянен трудов договор по чешко законодателство

Изисквания:

  • Чисто съдебно минало
  • Физически здрави
  • Сръчност
  • Добро зрение
Споделете в:
Принтиране

Подобни позиции