Вход
Регистрация

Служители за производство на пакетирани салати

Постоянна заетост
  • Постоянна заетост
  • Netherlands
  • Applications have closed

Agri Pool

Агенция ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД набира служители-мъже, жени може и семейни двойки за работа в фабрика за производство на пакетирани салати в района на Амстердам-Холандия. Предлагаме настаняване в напълно оборудвани квартири в размер на 100 /седмица/човек с включени консумативи.

Отговорности:

  • Работа на производствени машини
  • Етикетиране на продукти
  • Опаковане на готова продукция
  • Възможност за работа в помещение 3°C

Изисквания:

  • Добро ниво на английски език
  • Способност за работа в екип
  • Възможност за дългосрочна заетост

Ние ви предлагаме:

  • Заплащане от 11.22 /бруто/час
  • Работа на пълен работен ден 36 часа, 5 дни в седмицата.
  • Работа в двусменна система
  • Възможност за допълнителни часове

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. СиТийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1881 от 18.05.2015 г.

От Еврора Консулт ЕООД събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон,години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

Споделете в:
Принтиране

Подобни позиции