Website София МЕД

Стартираме набирането на складови служители в цех за метли в град София. За кандидати извън София предлагаме настаняване в напълно оборудвани квартири, както и служебен транспорт до работното място. Работата е на 2 дневни смени по 8 часа от понеделник до петък с възможност за допълнителни часове.

Отговорности:

  • Товарно-разтоварителна дейност с мотокар и електрокар
  • Сканиране и подреждане на готовата продукция
  • Работа със скенери, четци и компютър
  • Управление на кари и кранове

Изисквания:

  • Завършено средно образование
  • Опит в производствено предприятие
  • Мотивация за работа в международна среда

Какво ще ви предложим:

  • Работа в утвърдена компания лидер в областта
  • Редовно месечно възнаграждение 1350 лв./бруто/месец
  • Ваучери за храна на стойност 200 лв./месец
  • Безплатно настаняване в квартири в района на завода
  • Служебен транспорт до работното място
  • Възможност за допълнителни часове
  • Ядене по време на смяна поето от работодателя
  • Гарантирана 13-та заплата в края на годината
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Издаване на сертификат за управление на кари-електрокар, мотокар и кранове за сметка на работодателя

    Дата на раждане

    Настоящ адрес