Вход
Регистрация

РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП ОБРАБОТКА НА ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ

Постоянна заетост

Website СОФИЯМЕД АД

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
За наш клиент лидер в областта производство на цветни метали търсим да назначим ръководител обработка на възнаграждения с опит, който ще ръководи екип от двама PAYROLL специалисти.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Изчисляване и обработка на възнаграждения
• Изготвяне на ведомости и рекапитулации
• Опит в изготвяне на декларации 1 и 6
• Подготовка на месечни справки и отчети
• Изготвавяне на служебни бележки
• Комуникация с държавни и банкови интитуции

ИЗИСКВАНИЯ:

• Подходящо висше образование
• Опит на подобна позиция мин. 3 г.
• Много добра компютърна грамотност: MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint) и специализиран софтуер
• Умения за спазване на поставените срокове
• Внимание към детайлите

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Работа в утвърдена компания лидер в областта
• Мотивиращо възнаграждение
• Ваучери за храна в размер на 200 лв.
• Обяд поет от работодателя
• 13-та заплата

СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз 1881/18.05.2015 г.

От „СиТийм“ ЕООД събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон,, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

    Дата на раждане

    Настоящ адрес

    Споделете в:
    Принтиране

    Подобни позиции