Вход
Регистрация

МОНТАЖНИЦИ НА КЛИМАТИЦИ ЗА ГР. СОФИЯ

Постоянна заетост
  • Постоянна заетост
  • София, Дружба
  • Salary: 2500 лв.
  • Опит мин. 1 г.

Website C-TEAM

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Стартираме набирането на служители с опит в поставянето на климатични системи. Работи се от понеделник до петък. Централния офис се намира в района на ж.к. Друбжа индустриална зона.

Изисквания:

  • Предишен опит в поставянето на климатични системи
  • Добри комуникативни умения

Вашите отговорности:

  • Поставяне на различни според поръчките климатици
  • Водене на коректна и точна информация с клиентите

Ние Ви предлагаме:

  • Стартово нетно месечно възнаграждение 2500 лв.
  • Служебен автомобил
  • Постоянна целогодишна заетост
  • Работа в динамична, приятелска и споделена атмосфера

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Си-Тийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.

    Дата на раждане

    Настоящ адрес

    Споделете в:
    Принтиране

    Подобни позиции

    ОФИС АСИСТЕНТ

    @ C-Team