Вход
Регистрация

Консултант продавач домашни потреби

Постоянна заетост
  • Постоянна заетост
  • Ул. Любляна 14
  • Salary: 1500 лв./месец/бруто

Website IN HOUSE

Фирма Ин Хаус е създадена през 2004-та година и се занимава с директен внос на домашни потреби, канцеларски стоки и търговия на едро и дребно. Стоките в търговските ни обекти са разнообразни, като голяма част от асортимента се внася директно от Китай и Турция. Вносът на компанията е представен от над 10 000 артикула. Фирмата е създадена в град Сливен, където се намира и нейния централен офис, складова мощност и логистично звено. Чрез филиалната ни мрежа, представена в 6 града лесно може да откриете желаните от Вас изделия. Ин Хаус е сред лидерите в предлагането на домашни потреби и стоки за бита, оборудване на ресторанти, хотели, барове, като също така разполага с различни предложение за градината. От 2015 година Ин Хаус реализира търговия на дребно и едро с канцеларски материали на известни европейски и азиатски производители, офис консумативи, ученически пособия, детски играчки и пъзели. Освен тези направления, при нас можете да откриете сувенири и подаръци, с които да зарадвате близките си. Освен в Сливен, можете да откриете богатия асортимент от артикули които предлагаме в следните градове: София, Ямбол, Велико Търново, Бургас и Димитровград. Карта на магазините, както и информация за контакти, можете да намерите в сайта ни, в категория „магазини”. Търговската политика на фирма Ин Хаус е насочена изцяло към клиента, като можете да се доверите на нашите консултанти, които с удоволствие биха помогнали при избора Ви. Традиционното качествено обслужване и консултиране, гъвкавата търговска политика, богатият асортимент и предлагане, без съмнение ще ви направят наш постоянен клиент, за което предварително Ви благодарим.

За наш клиент, търсим да назначим отговорен и мотивиран консултант-продавач за домашни потреби за гр. София, ж.к. Овча купел.
Смените са: 4 работни и 2 почивни дни, от 09:00 до 19:30.

Отговорности:

  • Зареждане на складова наличност;
  • Подреждане на стоки в магазина
  • Обслужване и консултиране на клиенти
  • Работа на каса
  • Контролира наличността по рафтовете

Изисквания:

  • Предишен опит като консултант продавач
  • Опит с работа с клиенти
  • Работа с парични средства

Компанията предлага:

  • Трудов договор с реални осигуровки;
  • Заплащане 1500 лв./Бруто/месец
  • Въвеждащо обучение и възможност за развитие в професионален план;

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

    Дата на раждане

    Настоящ адрес

    Споделете в:
    Принтиране

    Подобни позиции